O NÁS

LERAC Projekt s.r.o. je progresívna inžinierska spoločnosť zaoberajúca sa projektovaním nosných konštrukcií stavieb a službami v oblasti statiky. Hlavnými piliermi spoločnosti sú odbornosť, precíznosť, profesionalita a kvalita ponúkaných služieb. Ponúkame individuálny prístup od samého začiatku spolupráce.

Hlavnou prioritou spoločnosti je dosiahnuť konsenzus medzi Vašimi predstavami, bezpečným a hospodárnym návrhom nosnej konštrukcie a jednoduchosťou jej realizovania.

Získané skúsenosti v rôznych oblastiach navrhovania a posudzovania dokážeme zužitkovať vo Vašich víziách, ale aj pri problémoch s nosnými konštrukciami, s ktorými sa potýkate. Naše dosiahnuté vedomosti o správaní sa všetkých bežných stavebných materiálov používaných v rôznorodých stavebných konštrukciách vieme umne využiť pre Vašu spokojnosť.

LERAC Projekt s.r.o. pri svojich návrhoch a posudzovaní vychádza z platnej legislatívy a normových predpisov, pričom sa opiera o bohatú zbierku odbornej literatúry od popredných slovenských a zahraničných autorov v oblasti stavebníctva. Pre samotné spracovanie projektovej dokumentácie a posudkov využívame profesionálny 3D software.

Spolupracujeme s architektonickými kanceláriami, realizačnými stavebnými firmami, developermi  ale aj s inými firmami či fyzickými osobami, ktoré prejavia záujem o naše služby.  Hlavným pôsobiskom je oblasť západného Slovenska v Bratislavskom, Nitrianskom, Trnavskom a Trenčianskom kraji, ale dokážeme flexibilne reagovať aj v iných oblastiach.

Softwarové vybavenie: